Toulavé "klacky"

BENEFICE NORDIC WALKING 
Janka Vajčnera
 
JE KOMPLEXNÍM a ORIGINÁLNÍM PROJEKTEM ZAMĚŘENÝM NA ROZVOJ A PROPAGACI NORDIC WALKING V ČESKÉ REPUBLICE, SPOJENÝM S BENEFICÍ 
 
PRO NADAČNÍ FOND ČESKÉHO ROZHLASU SVĚTLUŠKA
 
 
 
 
Projekt není jen o NORDIC WALKING , ALE TAKÉ INICIATIVA PŘÍZNIVCŮ ZDRAVÉHO A AKTIVNÍHO ŽIVOTNÍHO STYLU V POHYBOVÝCH, REKONDIČNÍCH, POZNÁVACÍCH, ZÁŽITKOVÝCH, KULTURNÍCH, SPOLEČENSKÝCH AKTIVITÁCH A PROGRAMŮ S TÍM SPOJENÝCH. Zaměřujeme se také na rozvoj cestovního ruchu v oblastech a regionech ČR, díky a za pomoci zdravého pohybu, Nordic Walking.
 
Naše "tour" Toulavé klacky jsou setkání v různých oblastech ČR, spojené s propagací, výukou NW od A-Z. Určené pro širokou veřejnost, začátečníky, mírně pokročilé, pokročilé až po sportovně a výkonnostně zaměřené. NOVINKOU JE  - POWER NORDIC WALKING, kterého je Janek průkopníkem v České republice.
 
Součástí akcí jsou nejen praktické výukové metody, vychytávky, konzultace, hry, netradičnosti, ale i Jankova BESEDA ZA CHŮZE - o tom, jak malý moravák dobývá svět. Prostě informace o Nordic Walking, co se nikde jinde nedozvíte!!
 
Toulavé  klacky zároveň podporují regionální instruktory v rámci propagace, zvýšení zájmu veřejnosti o jejich Nordic Walking služby, motivaci lidí k pravidelným a aktivním návštěvám na jejich programech, lekcích, atd.
 
Snažíme se také zapojit místní samosprávy, organizace, firmy, společnosti a média.
 
CÍLEM je touto pohybovou aktivitou a originálními programy, motivovat širokou veřejnost k pozitivnímu myšlení, chování a prožívání s využitím individuálních krajových možností a výsledkem je snaha o zkvalitnění současného a budoucího života místních obyvatel a návštěvníků jednotlivých lokalit.
 
 VÝTĚŽEK Z "TOULAVEK" je věnován organizaci NORDIC WALKING CHALLENGE se zaměřením zapojit do mladého a dynamického sportu Nordic Walking,  komunitu nevidomých v integraci s širokou veřejností a podpořit tak sportování nevidomých a slabozrakých a zároveň podpořit Nadační fond Českého rozhlasu – Světluška.
 
MÁTE NÁPAD, NÁVRH ČI DOPORUČENÍ NA MÍSTO KONÁNÍ? KONTAKTUJTE JANKA nebo IVANKU z Nordic Walking Challenge
 
 
 

 
CHYSTÁME PRO VÁS ZASTAVENÍ V SKI AREÁLU BÍLÁ, BESKYDY
9. a 10.9.
veškeré informace ZDE
 
 JIŽ PROBĚHLO
 

Tak Praha za námi, skvělé.

jIŽ PROBĚHLO-TOULAVÉ KLACKY PRO SVĚTLUŠKU - LETÁK ZDE drawing.compressed.pdf (1005864)      !!!!!

JANEK, KLUK Z PLAKÁTU : ) Janek.pdf (12,9 MB)FOTOGALERIE A VIDEOPREZENTACE SE JIŽ CHYSTÁ!!

Fotogalerie: Toulavé "klacky"